Взуття

У ритмі вулиць

Всі

Фільтри

Взуття для футболу

Спочатку: новинки дорогі дешеві
Взуття
Для футболу
Очистити всі
Ці товари тимчасово недоступні для замовлення

Футбольне взуття New Balance для різного покриття

 

Футбол має безліч шанувальників по всьому світу: гра дозволяє тримати себе у чудовій спортивній формі, розкрити свій потенціал, підтримати командний дух і просто отримати масу задоволення. Але постійні тренування вимагають якісного екіпірування, яке витримає всі ударні навантаження, умови проведення матчів та виключить травмування.

 

Футбольне взуття Нью Беланс призначене для використання на різних ділянках. Якщо ти граєш у футзалі, то знадобляться моделі, які добре зчіплюються зі спортивним лінолеумом чи паркетом. Адже головне завдання зводиться до контролю пересування майданчиком та випередження суперників, а також чітких маневрів.

 

Подібні маніпуляції стануть можливими завдяки міцній рельєфній основі з ефектом амортизації. Наприклад, як у Furon v6 Dispatch TF із каталогу на сайті. Бренд застосовує технологічні розробки, щоб запобігти розтягуванню м'язів та забезпечити точне, зафіксоване положення стопи. Тож поки йде матч, ти можеш спокійно думати про нові стратегії та досягнення, а про безпеку подбає NB.

 

Якщо волієш тренуватися на штучних газонах чи натуральному покритті, вибирай варіанти з шипами. Вони оптимально підійдуть для сухої та вологої трави, гарантують якісне зчеплення з поверхнею у негоду. Такі версії, як, наприклад 442 Pro FG, матимуть успіх навіть на м'якій заболоченій місцевості після дощу.

 

Взуття для футболу New Balance: види та призначення

 

Сороконіжки

 

Дарують максимум комфорту та підвищують продуктивність, покращують точність удару та дозволяють розвивати високу швидкість. У Furon v6 Dispatch TF, наприклад, верхня частина безшовна, тому посадка ідеальна, а стопа і гомілкостопи не зазнають великої напруги. Контроль м'яча можливий завдяки особливій структурі матеріалів, що збільшує зону контакту.

 

Бутси

 

Спеціальна розробка із шипами для більшого заземлення. Забезпечують успішну гру на полі та приголомшливі рухи за рахунок прямого контакту з м'ячем. Навіть під час ковзання тобі вдасться зберегти рівновагу і впоратися з поставленим завданням швидко та легко. Спеціальні пластини з ТПУ та зносостійкий верх — запорука тривалої служби виробів. Досягнути більшої зручності також допомагають пом'якшені устілки Ortholite. Вони мають антибактеріальні властивості і не накопичують неприємні запахи.

 

Взуття для футболу Нью Беланс виготовлене з натуральної шкіри (як правило, кенгуру) або синтетики. Шкіряні варіанти легкі, повітропроникні, гнучкі. Прекрасно “сідають” по нозі, запобігають потінню. Відмінний вибір для професійних та напівпрофесійних спортсменів. Синтетичні тканини зазвичай потрібні для створення “корпусу”: вони щільні, відштовхують вологу та бруд, відрізняються більш тривалим службовим терміном та стійкістю до деформацій. Частіше подібному формату віддають перевагу гравці-початківці.

 
Читати більше