Взуття

У ритмі вулиць

Всі

Фільтри

Рукавиці

Спочатку: новинки дорогі дешеві
Аксесуари
Шарфи та рукавиці
Рукавиці
Очистити всі
Ці товари тимчасово недоступні для замовлення

Рукавиці New Balance — найкраще зимове екіпірування

 

Без відповідного аксесуара для рук у холодний сезон на вуличні тренування краще не вирушати. Адже в кистях, як і у всьому тілі, підвищується циркуляція крові. І якщо пальці постійно перемерзають, то це, щонайменше, викликає дискомфорт. Для надійного захисту від низьких температур та вітру радимо звернути увагу на бігові рукавиці New Balance.

 

Призначення рукавичок для легкої атлетики

 

Як і до будь-якого спортивного одягу для осені та зими, до цієї категорії продукції висуваються аналогічні вимоги. Насамперед вони повинні виконувати захисну функцію.

 

Від холоду

 

Різноманітність використовуваних матеріалів дозволяє вибрати вироби для легкої осінньої прохолоди та морозу. До речі, якщо любиш екстрим, то моделі з утепленням можеш взяти з собою: їхні завдання не обмежуються одними атлетичними заняттями. Сміливо займайся будь-якими видами активності, незважаючи на погодні умови.

 

Із завданням збереження тепла чудово справляються натуральні тканини, особливо з додаванням синтетичних ниток. Перші допомагають підтримувати оптимальний мікроклімат, другі — підвищують зносостійкість та довговічність виробів. Та й оригінальна в'язка виглядає стильно та актуально.

Високою міцністю характеризуються зразки, виконані зі 100%-го поліестеру. Тканина еластична, міцна та здатна пропускати повітря для вентиляції. Долоні не пітніють, а ти відчуваєш комфорт. Внутрішня поверхня текстурована, за рахунок чого вдається вільно братися за потрібні предмети, не побоюючись, що вони вислизнуть.

 

Від вітру

 

Вітряна морозна погода потребує подвійного захисту. З цими завданнями справляється та сама синтетика: щільне гладке покриття вбереже від негоди, а утеплювач усередині забезпечить максимум зручності.

 

Взаємодія із гаджетами

 

Компанія застосувала інноваційну розробку — технологію великого та вказівного пальців. Тепер користуватися телефоном із сенсорним екраном можна прямо в рукавичках!

 

Посадка

 

Рукавиці New Balance для бігу — як друга шкіра. Завдяки ергономічності та додатковим застібкам на зап'ясті щільно “сідають”, точно повторюють форми і не випускають тепло. Еластичні волокна розтягуються до потрібного ступеня, але не передавлюють. Головне — підбери правильний розмір: універсальний підходить всім, оскільки добре тягнеться, а якщо потрібні конкретні параметри, то їх можеш знайти в асортименті.

 

У чому тренуватись

 

Організм зігрівається більше при зростанні навантажень. Чим інтенсивніше заняття, тим менше одягу тобі знадобиться. Але взимку все ж таки треба діяти обачно: у занадто легких комплектах ризикуєш застудитися. Для забігу на коротку дистанцію або темпових тренувань вибери більш тонкі варіанти, а для тривалого тренінгу краще купити рукавички Нью Беланс на флісі.

 
Читати більше