Взуття

У ритмі вулиць

Всі

Фільтри

Пляшки для води

Спочатку: новинки дорогі дешеві
Аксесуари
Пляшки для води
Очистити всі
Ці товари тимчасово недоступні для замовлення

Пляшки для води New Balance — необхідне під рукою

 

У процесі динамічної діяльності та тренувань організм активно втрачає вологу. Реакція на цей чинник миттєва — відразу ж виникає почуття спраги. Тож новачки та спортсмени зі стажем знають, як важливо дотримуватися питного режиму. Але носити з собою на кожне заняття ту саму пластикову ємність — не варіант. Матеріал не призначений для багаторазового застосування і з часом починає виділяти токсичні речовини.

 

А купувати весь час нову стане зайвою витратою коштів. Вирішення цієї проблеми дуже просте — пляшки для води Нью Беланс. Індивідуальна тара є гігієнічною та безпечною для здоров'я. Її обсяг можна підібрати під власні потреби. До того ж, брендова продукція відрізняється оригінальним дизайном: є моделі, стилізовані під тематику футбольного клубу “Динамо” Київ, та варіанти з фірмовим логотипом.

 

Вироби оснащені спеціальним карабіном для кріплення на велосипеді або рюкзаку. Якщо в спортивній сумці місця не виявиться, то ця опція виручить. Кришки щільно прилягають до горлечка і забезпечують герметичність: якщо рухаєшся нерівною дорогою, рідина точно залишиться всередині. А завдяки особливій будові ковпачка воду можна пити, не втративши жодної краплі. Форма конструкції також важлива: випуклість у верхній частині гарантує зручний обхват.

 

Матеріали

 
  1. Високоякісна пластмаса. Дуже легка та передбачає різні варіанти оформлення. Тому продукція лейблу забарвлена ​​насиченими кольорами — чорним та синім. Ідеальний варіант для спортзалу та фітнес-тренувань.
  2. Алюміній. Характеризується міцністю та довговічністю, тому найкраще підходить для велопрогулянок, туризму або екстремальних походів. Алюмінієві вироби відрізняються лаконічним виконанням: без зайвих написів, а характерний сірий відтінок виглядає дуже стильно. До речі, метал заледве пошкодиться при падінні. Тож прослужить тривалий період.
 

Додаткові зручності

 

Зверни увагу на такі критерії:

 
  1. Об'єм тари. Оптимальним вважається показник 700 мл. Цього достатньо, щоб провести годинний тренінг і не страждати від спраги.
  2. Спосіб закривання. Кришка може відкриватися за принципом пробки або просто закручуватися. Це питання особистого вибору, оскільки у будь-якому разі ступінь фіксації тебе не розчарує.
  3. Екологічність. Одноразові товари поступово витісняються сучасними еко-рішеннями. надавши перевагу багаторазовій пляшці, ти дбаєш не тільки про себе, а й про навколишнє середовище.
 

Тепер ти знаєш, які переваги мають товари марки. Щоб купити спортивну пляшку для води New Balance, обирай конструкцію, що сподобалася, і замовляй доставку по Україні.

 
Читати більше