Взуття

У ритмі вулиць

Чоловікам

Фільтри

Футбольне взуття для чоловіків

Спочатку: новинки дорогі дешеві
Спорт
Футбол
Взуття
Очистити всі

Чоловіче взуття New Balance для футболу: спорт без поразок

 

З постійними високими навантаженнями на ноги може впоратися тільки якісне екіпірування, призначене спеціально для ігрових видів. Швидкісні забіги, різкі ривки та непередбачувані зупинки, удари по м'ячу — витримати все це здатне чоловіче взуття Нью Беланс для футболу. Виготовлене ​​з синтетичних і натуральних матеріалів, воно відрізняється підвищеною міцністю і стійко переносить будь-який урон.

 

М'яка шкіра при цьому добре сідає по стопі, дозволяє відчувати дотик м'яча і не натирає в найуразливіших місцях. А жорсткі вставки підтримують суглоби та сухожилля, оберігаючи їх від можливих травм та компенсуючи поштовхи шипами. Низька вага виробів суттєво полегшує тренувальний процес та не провокує зайвої втоми. А гнучкі підошви забезпечують природність ходьби та не перешкоджають бігу.

 

Функціональність конструкцій

 

Компанія раціонально підходить до використання матеріалів і технологій для створення своєї продукції. Вироби для спортивного залу повинні мати еластичну основу, щоб запобігти ковзанню та падінню. Для штучних покриттів важлива наявність дрібної шипування. По-іншому — не вийде, оскільки звичайні рівні підошви просто ковзатимуть. А це прямо вплине на результати.

 

Великі шипи не підійдуть для штучного килима: вони призведуть до його непридатності. Зате на болотистих, рельєфних поверхнях такий варіант виявиться найбільш вдалим. Для трав'яного поля стануть у нагоді комплекти зі змінними насадками або просто різною довжиною: так забезпечується оптимальний рівень зчеплення з газоном.

 

Саме такою є інноваційна розробка Destroy FG, яка гарантує прямий контакт із поверхнею, максимальне заземлення та відкриває нові можливості для неперевершено точних маніпуляцій на турнірі. У бутсах вдається ковзати, не втрачаючи рівноваги, і створювати захоплююче видовище. Все завдяки особливо міцним пластинам з ТПУ та оновленим шипам Fit Weave.

 

Гравцям, яким необхідно розвивати та змінювати швидкість, а також виконувати чіткі удари, варто звернути увагу на лімітовану лінійку Furon v6 Dispatch TF. Кросівки мають безшовний верх для кращої посадки і фіксації. Підмітка універсальна: гарантує відмінний контакт із жорсткою та помірно твердою місцевістю.

 

Для професіоналів, що прагнуть комфорту, призначені 442 Pro. Сороконіжки виготовлені з комбінації тканин, що підвищує продуктивність та підкреслює індивідуальний стиль футболіста. Щільні вставки, посилені елементи в області п'яти, надійна шнурівка служать для безпеки і дарують 100% зручності навіть у найекстремальніших ситуаціях.

 

Як бачиш, є багато причин, щоб купити футбольне взуття від New Balance для футболу. Продуманий корпус, використання технологічних прийомів та просто привабливий динамічний дизайн — переваги, які ти оціниш під час наступного матчу!

 
Читати більше