Взуття

У ритмі вулиць
Вболівай за Динамо! Вигравай з New Balance!

Вболівай за Динамо! Вигравай з New Balance!

Правила

На просторах нашого сайту у розділі ФК «Динамо» Київ заховано 5 зображень м’яча, що причаїлися серед інших товарів. Твоє завдання - знайти їх усі, а натомість отримати промокод на знижку та можливість позмагатися за головний приз. Для цього у тебе є тиждень: з 11 по 18 лютого 2019 року.

Як взяти участь?

Для того щоб стати учасником квесту, тобі потрібно знайти всі товари, які беруть участь у квесті, та заповнити анкету внизу цієї сторінки.

У чому суть гри?

На просторах нашого сайту у розділі «Динамо» заховано 5 зображень м’яча, кожен з яких має свій унікальний номер. Шукай їх серед інших зображень товарів. Це можуть бути гетри, аксесуари, шорти та будь-який елемент спортивної форми. Твоя задача — знайти усі 5 товарі, що приховують омріяний м’яч. Жодних підказок та натяків, лише інтуїція та уважність.

Коли почнеться квест?

Квест розпочнеться 11 лютого і триватиме протягом тижня, до 18 лютого 2019 року включно.

Куди надсилати правильні відповіді?

Після того як ти знайдеш всі 5 товарів, тобі необхідно заповнити форму нижче. Скопіюй номер кожного знайденого м’яча та внеси його до відповідного рядка в анкеті. Натискаючи кнопку «Надіслати», ти відразу дізнаєшся, чи правильно вгадав усі потрібні товари. Якщо форма заповнена правильно - ти негайно отримаєш промокод на додаткову знижку на товари футбольного розділу. Зверни увагу, у форму слід вносити тільки лінк на товар (посилання на цей товар у браузері - наприклад, https://newbalance.ua/store/futbolka-igrova-fk-dinamo-kiiv-domasna-newbalance-emt8004wt-bilij ). Додаткові символи або пробіли вважаються помилкою та не будуть зараховані, навіть якщо ти правильно визначиш товар.

Який приз я отримаю?

На тебе чекає знижка 10%* на асортимент розділу ФК «Динамо» Київ, що буде діяти до 28 лютого. Крім того усі, хто пройшов квест та знайшов заховані товари, стають учасниками розіграшу футболки та м’яча New Balance з автографами усіх гравців команди ФК «Динамо» Київ! Переможець буде обраний через random.org

20 лютого результати будуть опубліковані на сайті та в соцмережах - facebook та instagram

ВАЖЛИВО! Щоб взяти участь у розіграші футболки та м’яча, тобі необхідно залишити коректний номер телефону. Це необхідно для того, щоб ми могли з тобою зв’язатися та віддати приз в разі твоєї перемоги.

*Увага! Додаткові 10% знижки за промо-кодом не сумуються з вже наявними знижками та не сумуються з іншими промо-кодами.

 

ПОЧАТИ ПОШУК